Цей вміст захищений, будь ласка, увійдіть і оберить цю тему, щоб розпочати!

4 Comments

 1. Доброго дня! “ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ЛЕКЦІЮ”! Відкрити неможливо, бо Ви встановили “Мікрософт Теамс”. Знову те саме: чому я повинна видумувати нові паролі? Мені 64 роки, членські внески сплачую, а послухати лекцію не можу. І це не вперше. Вивчати нові програми у моєму віці вже важкувато.

  1. Шановна Ольго Степанівно, ми вдячні Вам за бажання підвищувати професійний рівень!

   Наразі лекція доступна у записі, без необхідності встановлення жодних додаткових програм, і Ви можете переглядати її, коли забажаєте.

   Щодо прямої онлайн-трансляції, просимо розуміння, адже зважаючи на ситуацію із коронавірусом, доповідачі не завжди можуть приїжджати в офіс НПУ до Києва для здійснення трансляції, тому ми налаштовуємо цей процес віддалено, через програму Майкрософт Тімс. Для учасника заходу не обов’язково встановлювати цю програму, перегляд здійснюється через браузер. І ми завжди раді допомогти та пояснити технічні нюанси.

 2. Доброго дня! Що це було? Зайшла на цей “Мікрософт Теамс”., але був тільки звук, зображення відсутнє. Прохання перезаписати цю лекцію у вигляді, як були інші на цій платформі.

  1. Шановна Віолетто Анатоліївно! Дякуємо за увагу до вебінарів та бажання підвищувати професійний рівень!
   Якщо під час прямої трансляції зображення було відсутнім, причина в тому, що ви здійснювали перегляд у браузері Safari.
   Відеозапис цієї лекції вже доступний на порталі без жодних додаткових програм, запрошуємо до перегляду у зручний час!

Залишити відповідь