Цей вміст захищений, будь ласка, увійдіть і оберить цю тему, щоб розпочати!

23 Comments

 1. Доброго дня! дуже чекаю відповідь на питання: НА ЧОМУ викладати засвідчувальний напис про зняття заборони, який затверджений змінами?

 2. скажіть будь-ласка чи потрібен наказ територіального органу Міністерства юстиції про дозвіл про передання спадкових справ? який передбачено додатком 46-1 – типовим актом приймання передавання незакінчених спадкових справ?

 3. Получается в багатоскладовій ДНК (8 нотаріусів) в шапочке документов нужно зазначати коктретного держ.нотаріуса, який складає цей наприклад запит?

 4. А як переносити назву міста, яка складається з двох слів. Наприклад:
  м. Івано-Франківськ.
  Ми раніше писали м.Івано-
  а Франківськ переносили на звороті.

 5. Доброго дня, заяви про прийняття спадщини подані особисто спадкоємцем, потрібно реєструвати в журнал реєстрації вхідних документів?

 6. Питання: прокоментуйте будь ласка п.2.11 розділу ХІ Правил відносно арх примірників Договору про поділ спадкового майна ( крім спадк.справи ще в якусь справу номенклатури докладається?
  Дякую за відповідь.

 7. Доброго дня. Можна, будь-ласка, ще раз розповісти, що потрібно формувати в справи 02-53 “Вимоги про нотаріальне посвідчення правочину або про нотаріальне засвідчення справжності підпису на документах” та 02-54 “Інші правочини”.

 8. Доброго дня, підкажіть якщо по закритій с/с, видаємо додаткове свідоцтво, питання: вносити зміни у попередній внутрішній опис чи додатково робити новий опис за новими правилами?Доброго дня, підкажіть якщо по закритій с/с, видаємо додаткове свідоцтво, питання: вносити зміни у попередній внутрішній опис чи додатково робити новий опис за новими правилами?

Залишити відповідь