Цей вміст захищений, будь ласка, увійдіть і оберить цю тему, щоб розпочати!

11 Comments

  1. Як перевірити оцінку, якщо був посвідчений договір дарування частки нерухомого майна, де у обдаровуваного виник податок. Що вносити в поле “фактична сума продажу”, якщо це було дарування?

  2. Добрий день!Питання щодо використання ключа нотаріуса и бази ДЗК: 1. Чи не порушуватиме це норми кібербезпеки (захист паролів тощо)? 2. Чи можливо користування базою ДЗК на комп’ютері де встановлений реєстр ДРРП (знову ж таки питання щодо захисту та відповідальності)? Зазделегідь дякую за відповідь .

  3. Чи плануються ключі для помічників хоча би для здійснення перевірок (без права формування) під час підготовки проекту до договору, з метою зменшення завантаженості нотаріуса.

  4. Питання набуття у власність за договором купівлі-продажу громадянкою (ом) України, яка (ий) перебуває у шлюбі з іноземцем? Приймаємо чи відмовляємо? Якщо відмовляємо, то які підстави?

  5. Доброго дня! Заявку щодо підключення до ДЗК вдалось надіслати. Цікавить чи не буде перешкодою для підключення змінений нотаріальний округ, так як юридично округ змінено, але в реєстрах міститься ще стара інформація.

  6. Спасибо,Понравился новый проект ! Такой масшабный наблюдаем впервые!Надеемся все изучить и начать работу на рынке земли,ВСЕ ПРЕОДОЛЕЕМ ВМЕСТЕ!!

  7. Спадщина, як бути? В записі був коментар лектора, але відволікли, підскажіть на якій хвилині було роз’яснення , чи можемо ми видавати спадщину спадкоємцю,коли в нього вже є перебільшення норми гектарів .

Залишити відповідь